Koszyk 0

O nasPoznaj nas lepiej

Nasze Biuro jest pierwszą firmą w Trójmieście, która świadczy tego rodzaju usługi.
Na pewno nie jesteśmy biurem rachunkowym, jakich wiele.

Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie ubezpieczeń społecznych. Dlaczego? Ponieważ doskonale wiemy, jakie to trudne pozostać bez pomocy w kwestiach, z którymi większość ludzi może mieć problem. To sprawiło, iż poczułyśmy, że jesteśmy ludziom potrzebne.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych, jako instytucja, nie jest postrzegany pozytywnie. Gąszcz przepisów, ich niezliczone i ciągłe zmiany, kruczki prawne i ciągnące się w nieskończoność kolejki na salach obsługi klientów skutecznie zniechęcają. Ale przed koniecznością załatwienia swojej sprawy w ZUS-ie, prędzej czy później, staje każdy z nas. I od tego teoretycznie nie ma ucieczki. Ale tylko teoretycznie. Bo jesteśmy My. Chcemy Ci pomóc, abyś w jak najlepszy sposób załatwić swoją sprawę. Jesteśmy po to, żebyś nie tracił swojego czasu, energii i nerwów.

Stoi za nami doświadczenie zdobyte w czasie kilkunastoletniej pracy w ZUS-ie.

Swoją wszechstronną wiedzę zdobywałyśmy w rónych wydziałach ZUS-u, od emerytalnych, poprzez zasiłkowe, po rozliczenia firm, pełniąc funkcje na różnych stanowiskach (np.: ostatnie 4 lata przed odejściem z ZUS – praca na stanowisku kierownika i zastępcy kierownika Wydziału Obsługi Klientów, w jednym z największych Inspektoratów w Polsce).

Dowodem na poparcie naszej wiedzy jest m.in. fakt, iż jedna z nas jest zdobywczynią II miejsca w ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Zawodowej, organizowanym w Warszawie, przez Prezesa ZUS. Konkurs ten polega na wykazaniu się znajomością wszystkich przepisów i procedur obowiązujących w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Druga z nas napisała pracę naukową z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Jak widać, jesteśmy gruntownie przygotowane do tego, aby dobrze i skutecznie zająć się Twoją sprawę.
Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i zachowasz dobry nastrój!

Zobacz, ile dzięki nam możesz zaoszczędzić na ZUS-ie.
Przyjdź i sprawdź nas!